Görüşleriniz Bizim İçin Önemlidir!
Daha önceden yaz okulu programlarımıza katılmış ya da çocuklarını yurtdışı yaz okulu programlarımızdan birine göndermiş ailelerin görüşlerini belirttiği, tavsiye ve önerilerde bulunduğu mektuplarını okumak için lütfen tıklayınız

Ailelerden Mektuplar, Görüşler, Yaz Kampı, Yaz Okulu, Yaz Kursu

Vuslat Kemerli / 38 / Ankara

Ingilizce Dersleri ile arası pek iyi olmayan 14 yaşındaki oğlumu hem ingilizcesi gelişsin, hemde yeni arkadaşlar edinsin düşüncesiyle geçen yaz Ingiltere'de bir yaz okuluna göndermeye karar verdim. Yaz okulları konusunda araştırma yaparken yaz-okulu.com sitesinden aradığım bilgilerin bir kısmında ulaştım.

Daha sonra telefon ile ulaşarak , aklıma takılan, tereddüt ettiğim konularda danışman arkadaşlar sorularımı eksiksiz yanıtladılar. Oğlumun geçen yaz iyi bir yaz geçirmesine ve ingilizce'ye olan ilgisinin artmasına çok olumlu olduğunu düşündüğüm bu organizasyon için yaz-okulu.com ailesine çok teşekkür ederim.

 


Melek Inan / 45 / Kayseri

Çocuklarımın avrupa'da eğitim almalarını, liseyi ya da üniversiteyi yurtdışında okumalarını çok istedim yalnız ekonomik durumum uygun olmadığı için bu isteğimi yerine getiremedim. Küçük kızımı ise en azından Amerika'yı görsün ve yeni kültürlerle tanışsın diye düşünerek Ec Boston yaz okuluna gönderdim.

Kızım geçirdiği 2 haftadan oldukça mutlu olarak döndü, hem yeni insanlarla tanışmış oldu, hem amerikayı görmüş oldu, benim gibi düşünen tüm anne babalara, çocuklarını yaz okuluna göndermelerini tavsiye edebilirim.


Kenan Öden / 42 / Istanbul

Oğlum yaz okulu konusunda arkadaşlarından edindiği fikirle geldiğinde biraz şüpheci yaklaşmıştım, daha sonra internetten biraz araştırma yaparak fikir edindim. program içeriği ve özellikle turistik, tarihi geziler hoşuma gitti.

Bunu takiben fiyat ve okul araştırmaya başladım, bütçeme uygun olarak EC okulunun Malta yaz kampını gördüm. oğlumu bu yaz okuluna gönderdim. herhangi bir sorun olmadan, eğlenerek geri döndü. yardımları için arkadaşlara teşekkür ediyorum.


Yaz-Okulu.com olarak 1994 yılından bu güne Yurtdışı eğitim tecrübemizle Ingiltere yaz okulları, malta yaz okulu, Amerikada yaz okulları, Kanada Yaz okulu konularında siz değerli öğrenci ve velilerimize hizmet vermekteyiz.

Yurtdışı Yaz Okulları anlaşmalarımız sayesinde sizler için pek çok farklı içerikte yaz okulu seçenekleri sunabilmekteyiz.

Hizmetlerimiz sadece Yurtdışı Yaz okulunun bulunması süreci ile sınırlı değildir, yurtdışı yaz okulu ile gerekli bağlantılar yapıldıktan sonra çocuğunuzun yaşına bağlı olmak üzere grup liderimiz eşliğinde çocuğunuzun yaz okulu süresince durumu ile ilgili bilgilendirmeleri sağlamak, yurtdışına çıkmadan önce sağlamanız gereken belgeler konusunda sizlere yol göstererek vize aşamanızda

yaz okulu vize danışmanlığınızı da sağlamak hizmetlerimiz arasındadır. Konusunda uzman, yurtdışı eğitim konusunda uzun yıllar çalışmış eğitim danışmanlarımız sayesinde size veya çocuğunuza en iyi yaz okulu deneyimini sağlayacağımızdan emin olabilirsiniz.